Alışveriş Sepetim
32,5164
34,7944

TheBRo Macbook Klavye, Iphone Airpods, Tablet/Ekran/Kulaklık Temizleyici 7 In 1 Çok Fonksiyonlu Kit

Fiyat:
179,00 TL
Havale / EFT:
177,21 TL
Aynı Gün Kargo
  • TheBRo Çok Fonksiyonlu Elektronik Temizlik Kiti Klavye Tablet Bilgisayar Kulaklık TV Aparatlı Temizlik Seti
  • TheBRo Çok Fonksiyonlu Elektronik Temizlik Kiti ile elektronik eşyalarınızın küçük noktalarında biriken ve temizlemesi zor olan tozlar, birikintilere ulaşımınız kolaylaşacak ve elektronik eşyalarınız ilk aldığınız gün gibi temiz kalacaktır.
  • TheBRo Çok Aparatlı Tablet TV Bilgisayar Kulaklık Temizlik Seti , içinde bulunan 7 aparat ile elektronik cihazlarınızda kolay ve detaylı temizlik sağlar. Hem kompakt yapısı hem de pek çok kullanım alanı ile elektronikleriniz için detaylı temizlik için ihtiyacınız olan her parçayı içinde bulundurur.
  • TheBRo Elektronik Cihaz Temizlik Kiti küçük ve portatif yapısı ile yanınızda da taşıyabilirsiniz. 7 Aparatı ile içinde tüm ihtiyaç duyabileceğiniz detay temizlik aparatları ile almanız gereken tek parça olacaktır.
  • TheBRo Elektronik Detaylı Temizlik Seti içinde 7 adet aparat bulundurur. 1 Adet Klavye Tuş Çekici, 1 Adet Çok Fonksiyonlu Kalem (silikon kalem ucu,yoğun kıllı yumuşak fırça, pamuk çubuk), 1 Adet Gizlenebilir Fırça, İnce Fiber Kumaş, Ekran Temizleme Solüsyonu.
  • TheBRo Elektronik Temizlik Seti Aparatları ndan, klavye tuş çekici aparat ile klavyenizin alt boşluklarında birikmiş tozları ve kirleri klavye tuşunuzu çıkartarak kolayca temizleyebilirsniz. Çok fonksiyonlu kalem ile kulaklıklarınızın bluetooth bağlantı noktası, kulak içi kısmı gibi detay gerektiren noktalarını temizleyebilirsiniz. Fırça ile ekran üzerinde birikmiş tozları süpürebilirsiniz. Fiber kumaş ve temizleme spreyi ile ekranınızda leke yapan yağ, parmak izi gibi lekeleri temizleyebilirsiniz.
Diğer Özellikler
Stok KoduTheBRo7in1
MarkaTheBRo
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.